Повію зі стажем не виправить навіть старість

14

Апр 2019

Повію зі стажем не виправить навіть старість

; Коментировать

Згідно з даними Міжнародного альянсу ВІЛ/СНІД та Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко, до проституції залучені від 50 до 80 тисяч українок - не рахуючи тих, хто працює за межами України. Втім, на думку експертів, це число не відображає реальної кількості представниць українського секс-бізнесу, оскільки більшість з них усіма силами приховують свою «професію».

У столиці співробітниками правоохоронних органів було проведено черговий рейд по протидії вуличної проституції.

В результаті проведення рейду, найбільше повій було виявлено на Великій окружній дорозі, проспекті Перемоги, Броварському проспекті, а також на Столичному шосе.

"Під час відпрацювання нічних вулиць Києва співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затримали дівчат "легкої поведінки". Вони надавали сексуальні послуги за грошову винагороду на центральних вулицях столиці", - розповіли в поліції.

Як зазначається, вік дівчат, які займаються проституцією в столиці, становить в основному від 18 до 33 років. Але є і прямо кажучи, унікальні «професіонали полунички», віком далеко за 40.

Одну з таких працівниць – Вероніку Ганах також було затримано під час рейду. Їй, майже 45, але не дивлячись ні на вік, ні на сімейний стан, ні навіть на досить таки не поганий матеріальний стан, вона продовжує виходити на вулицю в пошуках продажного кохання.

Більшість затриманих нічних працівниць заявляють, що життєві та матеріальні обставини штовхнули їх на рішення зайнятися таким видом діяльності. Та 45-літня Вероніка Ганах зізналася, що її приваблює екстрім та саме відчуття себе проституткою. Більше того, вона зізналась, що не має наміру полишати це заняття, принаймні ще років 15. Вона впевнена, що завжди знайдуться любителі «зів’ялої полунички».

Під час відвертої розмови с журналістами, що були присутні під час рейду, Вероніка зізналась, що вже давно займається таким промислом. Багато років тому, знайомі запросили її на відпочинок до Арабських Еміратів, і поки групи туристів відпочивала та відвідувала екскурсії, вона виявила «вільну нішу» для хорошого заробітку – багато одиноких іноземних туристів, яким вона почала надавати інтимні послуги в готелі за гроші. Так почалася її «панельна» кар’єра.

Але з часом, «працюючи» вже у столиці, маючи не один десяток затримань поліцією, накладання штрафів та деяку популярність свого прізвища серед певних кіл, їй стало соромно, що цим вона ганьбить свою сім’ю. Тому їй довелося навіть змінити прізвище -  терміново знайти «жертву», вийти за нього заміж, і взяти його прізвище – Ганах.

Під час обшуку Вероніки Ганах, правоохоронцями, крім грошових коштів, зароблених на трасі та великої кількості презервативів, було виявлено ще й багато еротичних фото самої Вероніки. Правоохоронцям вона пояснила, що іноді продає їх бажаючим за символічні кошти. За словами Вероніки, такий метод заробітку їй вважається більш безпечним, адже майже після кожного «рейсу» на трасу, їй доводиться витрачати багато коштів на лікування. Адже, засоби контрацепції використовує не завжди, лише за бажанням клієнта. І після цього доводиться досить довго и дорого лікуватися.

За заняття ганебним ремеслом щодо кожної представниці слабкої статі були складені адміністративні протоколи. За заняття проституцією Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає накладення штрафу або попередження.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Коментировать Tags: В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Поселок из модульных домов для вынужденных переселенцев из зоны проведения антитеррористической операции будет построен в Харькове до середины декабря

Подробнее...

17

Сен 2014

Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

Коментировать Tags: Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

У Тернопільську обласну державну адміністрацію надійшло звернення від Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації про налагодження міжрегіональних зв’язків а також двостороннього обміну інформацією щодо проведення туристичних заходів у Тернопільській та Харківській областях.

Подробнее...

11

Сен 2014

На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

Коментировать Tags: На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

На украинско-российской границе, в районе села Плетеневка Харьковской области, начали строить оборонительные сооружения на случай военной агрессии.

Подробнее...

08

Сен 2014

Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Коментировать Tags: Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Харьковские ученые Сергей Литвиненко, Евгений Баранник, Анатолий Марусенко, Виктор Пупченко и Анна Линская удостоились государственной награды за разработку передовых методов лечения онкозаболеваний. 

Подробнее...

06

Сен 2014

Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Коментировать Tags: Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Немецкая компания GIZ может помочь с выделением средств на ремонт помещений территориального центра социального обслуживания Московского района, где проживают переселенцы

Подробнее...

06

Сен 2014

В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Коментировать Tags: В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Прокуратура города Харькова совместно с УСБУ в Харьковской области разоблачили на вымогательстве и получении неправомерной выгоды начальника одного из отделов ГУ Госземагентства в области и директора частного предприятия.

Подробнее...