Зірки говорять: Астролог вразила прогнозом на перші вихідні жовтня

06

Окт 2019

Зірки говорять: Астролог вразила прогнозом на перші вихідні жовтня

; Коментировать

Вихідні будуть багатими на побачення. Партнери вражатимуть почуттям гумору.

Об этом сообщает chronograf.in.ua со ссылкой на СМИ.

Перші вихідні жовтня не надихатимуть на веселі розваги. Переважатиме песимістичний настрій. Про це розповіла астролог Олена Максимова, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Проведіть вихідні у теплому затишному приміщенні. Дозвольте собі розкіш – побути на самоті, -говорить астролог. — Частіше звертайтеся за порадами до літніх людей. Їхній досвід багатьом стане у пригоді. Погіршується епідеміологічна ситуація. Бажано не відпочивати серед великого натовпу. Одягайтеся по погоді. Не провокуйте появи застуди. Вихідні будуть багатими на побачення. Партнери вражатимуть почуттям гумору та своєю вродою. Заводити нові знайомства заради помсти коханим не слід. Стосунки не складуться".

Овен

Не позичайте людям гроші. Вам можуть знадобитися заощаджені кошти. Будьте готові до термінового побутового ремонту.

Тілець

Певні фінансові обмеження не примусять вас економити. Проте не варто щедро розкидати гроші по крамницях. Збільшуються витрати на хатні потреби. Це дні родинного затишку. Насолоджуйтеся можливістю побути разом з рідними.

Близнюки

Помітите зникнення певної суми грошей. Стежте за своїм гаманцем. Оголошуйте партнерам свої ідеї щодо відпочинку зарання. Інакше доведеться змиритися з неможливістю їх реалізувати.

Рак

Від поїздки з друзями краще відмовитися. Необхідною буде ваша присутність в домі. Перегляньте звичний режим дня. Дайте організму повноцінно відпочити.

Лев

Вільних грошей у вас не буде. Проте шукати додаткового заробітку не варто. Результат не коштуватиме зусиль. Не змінюйте ставлення до коханих через прикрі дрібниці. Цінуйте почуття.

Діва

Не варто відправлятися у подорож. Поїздка обійдеться занадто дорого. Відпочиньте вдома. Купувати меблі не час.

Терези

Грошей не бракуватиме. Та похід по крамницях не принесе задоволення. Ви не знайдете потрібних товарів за доступними цінами. Здавати техніку в ремонт не слід.

Скорпіон

Не буде нагальної потреби у пошуку додаткового підробітку. Не шкодуйте грошей на підтримання здоров’я. Фінансів вистачить і на заняття спортом, і на культурну програму. Присвятіть суботу милим. Цього дня можна оголосити коханим свої наміри щодо подальшого подружнього життя.

Стрілець

Вам не буде сумно. За тиждень накопичилося багато роботи. Справ вистачить на всі вихідні. От тільки рідним не сподобається ваша зайнятість.

Козеріг

Фінансові можливості обмежені. Ваш грошовий баланс потребуватиме ретельної перевірки. Зробіть це у вихідні. Не дозволяйте ошукати себе на ринку.

Водолій

Вам з партнерами забажається провести вихідні по-різному. Або поступіться їм, або дійте кожен на власний розсуд. Не терпіть мовчки болю в животі. Може загостритися апендицит.

Риби

Зберегти заощадження недоторканими не вдасться. Додаткових доходів не передбачається. Не варто у ці дні робити великих продуктових закупок.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/zirky-hovoriat-astroloh-vrazyla-prohnozom-na-pershi-vykhidni-zhovtnia-298066.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Коментировать Tags: В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Поселок из модульных домов для вынужденных переселенцев из зоны проведения антитеррористической операции будет построен в Харькове до середины декабря

Подробнее...

17

Сен 2014

Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

Коментировать Tags: Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

У Тернопільську обласну державну адміністрацію надійшло звернення від Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації про налагодження міжрегіональних зв’язків а також двостороннього обміну інформацією щодо проведення туристичних заходів у Тернопільській та Харківській областях.

Подробнее...

11

Сен 2014

На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

Коментировать Tags: На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

На украинско-российской границе, в районе села Плетеневка Харьковской области, начали строить оборонительные сооружения на случай военной агрессии.

Подробнее...

08

Сен 2014

Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Коментировать Tags: Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Харьковские ученые Сергей Литвиненко, Евгений Баранник, Анатолий Марусенко, Виктор Пупченко и Анна Линская удостоились государственной награды за разработку передовых методов лечения онкозаболеваний. 

Подробнее...

06

Сен 2014

Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Коментировать Tags: Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Немецкая компания GIZ может помочь с выделением средств на ремонт помещений территориального центра социального обслуживания Московского района, где проживают переселенцы

Подробнее...

06

Сен 2014

В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Коментировать Tags: В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Прокуратура города Харькова совместно с УСБУ в Харьковской области разоблачили на вымогательстве и получении неправомерной выгоды начальника одного из отделов ГУ Госземагентства в области и директора частного предприятия.

Подробнее...