Як не втратити гроші через коливання курсу: поради фінансового консультанта

08

Окт 2019

Як не втратити гроші через коливання курсу: поради фінансового консультанта

; Коментировать

Коливання курсу долара і євро: як е втратити гроші

Що робити українцям, аби коливання курсу валют не зашкодило їхнім статкам, 24 каналу пояснив фінансовий консультант Андрій Кисельов. Об этом сообщает ukr-vestnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами фінансового консультанта, зараз українцям варто дотримуватись простих але дуже ефективних порад.

Не покладайтеся надмірно на аналітику

Не читайте аналітику, де різні групи експертів, в лапках, будуть розповідати про різні фактори, які впливають на курс гривні.

Факторів дуже багато, дуже різних. Але не треба це читати. Тому що ніхто не знає, що буде відбуватися завтра-післязавтра. Тому що це ринок. На який впливає дуже багато чинників,
– пояснив експерт.

Не біжіть одразу скуповувати або продавати долари

"Є таке поняття, називається "Алєні". На фондовому ринку, наприклад, курс акцій більше залежить не від фінансових показників компанії, а від настрою та очікувань учасників фінансового ринку. І коливання курсу акцій, у дев’яноста відсотків, має під собою підґрунтя не економічне, а психологічне. "Алєні" – це люди, які прочитавши заголовок у газеті або почувши щось від знайомих або експертів, біжать і скуповують долари або продають долари, скуповують або продають цінні папери", – розповів Кисельов.

Відкладайте переважно у тому, в чому заробляєте

При цьому варто структурувати свої збереження, розділивши їх на три маленькі кошики. Перший – це гривня, і хай там лежить 60% доходу. Ще по 20% – на долар і євро,
– наголосив фінансовий консультант.

При цьому, відповідаючи на питання, чи варто тримати гроші у банку, Кисельов зазначив, що інструментів зараз є багато. "Тут треба дуже добре розуміти, що більша частина грошей повинна зберігатися у надійних фінансових інструментах. Вони бувають різні. Є банківські депозити, є накопичувальне страхування, є державні пенсійні фонди, є пайові інвестиційні фонди. Скільки і в якому інструменті тримати гроші – залежить від того, для чого людина відкладає ці гроші і на який термін. Тому що є інструменти більш надійні, але менш прибуткові, є інструменти більш прибуткові, але з ризиком", – сказав він.

Аби правильно вибрати собі такий фінансовий інструмент, потрібно вивчати питання, спеціалізовану літературу та законодавство. Також не завадить звернутися до людини, яка є підготовленою і фаховою. Просто читання експертів, за його словами, не дуже допомагає зробити правильний вибір.

До слова, днями у Нацбанку розповіли, що за останні три дні витратили 200 мільйонів доларів на підтримку гривні. Це пов’язано із тим, що пропозиція валюти зменшилася, а попит на неї навпаки – зріс. Тим часом кредитна рейтингова агенція Standard & Poor’s спрогнозувала курс гривні до 2022 року – він становитиме 28,5 гривень. Експерти радять не хвилюватися, все під контролем.

Чому долар "стрибає"? Курс гривні в Україні гнучкий. НБУ сьогодні не відповідає за курс валют і штучно не підтримує його. Завданням Нацбанку є досягнення низької стабільної інфляції. Що ж до стрибків долара, НБУ в основному пояснює їх сезонністю гривні, оскільки ми – аграрна країна. Коли аграрний сектор закуповує валюту – провокує попит, а отже – і зростання курсу. Відповідно, після того, як аграрники зароблять гроші та продадуть зароблену валюту – створять пропозицію, курс знижується. Детальніше читайте у статті: Чому дорожчає валюта та що варто знати, щоб спокійно жити.

Курс валют
Як змінювався середньорічний курс долара / Інфографіка 24 каналу


Джерело статті: “http://24tv.ua/yak_ne_vtratiti_groshi_cherez_kolivannya_kursu_poradi_finansovogo_konsultanta_n1214946”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Коментировать Tags: В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Поселок из модульных домов для вынужденных переселенцев из зоны проведения антитеррористической операции будет построен в Харькове до середины декабря

Подробнее...

17

Сен 2014

Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

Коментировать Tags: Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

У Тернопільську обласну державну адміністрацію надійшло звернення від Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації про налагодження міжрегіональних зв’язків а також двостороннього обміну інформацією щодо проведення туристичних заходів у Тернопільській та Харківській областях.

Подробнее...

11

Сен 2014

На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

Коментировать Tags: На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

На украинско-российской границе, в районе села Плетеневка Харьковской области, начали строить оборонительные сооружения на случай военной агрессии.

Подробнее...

08

Сен 2014

Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Коментировать Tags: Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Харьковские ученые Сергей Литвиненко, Евгений Баранник, Анатолий Марусенко, Виктор Пупченко и Анна Линская удостоились государственной награды за разработку передовых методов лечения онкозаболеваний. 

Подробнее...

06

Сен 2014

Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Коментировать Tags: Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Немецкая компания GIZ может помочь с выделением средств на ремонт помещений территориального центра социального обслуживания Московского района, где проживают переселенцы

Подробнее...

06

Сен 2014

В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Коментировать Tags: В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Прокуратура города Харькова совместно с УСБУ в Харьковской области разоблачили на вымогательстве и получении неправомерной выгоды начальника одного из отделов ГУ Госземагентства в области и директора частного предприятия.

Подробнее...