Гончарук попередив про долар за 40 грн за однієї умови

26

Март 2020

Гончарук попередив про долар за 40 грн за однієї умови

; Коментировать

У разі дефолту України чекає самий песимістичний сценарій – обвал курсу гривні до 40 грн/$ і глобальне безробіття з усіма відповідними наслідками, але, щоб цього уникнути, влада повинна грати за правилами і виконувати зобов’язання.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це написав у четвер, 26 березня, колишній прем’єр-міністр Олексій Гончарук в колонці на LIGA.net.

Гончарук попередив про долар за 40 грн за однієї умови

"Якщо Україна вибере дефолт як легку відповідь на складні питання, то нам варто готуватися до найбільш песимістичного сценарію. У разі дефолту, зовнішній борг України не зникне. Він просто розтягнеться в часі, але позбавить нас доступу до нових фінансових ресурсів. Вони будуть дуже необхідні країні вже у найближчому майбутньому — пік проблем попереду", — написав колишній прем’єр.

За його словами, дефолт — це обвал України нижче "нульової точки", хтось на цьому обов’язково виграє, але більшість опиниться в дуже складній ситуації. Сукупні втрати від недоінвестування в Україні будуть такими, що хвиля об’єктивних економічних проблем, викликаних світовою ситуацією, швидко перетвориться тут у цунамі.

"А ще, думаючи на крок наперед, я бачу черги безробітних, зруйновані плани на майбутнє для мільйонів людей і долар по 40", — підкреслив Гончарук.

Він вважає, що у поточній ситуації "закон про банки" — пріоритетний, бо саме він розблокує програму співпраці з МВФ. І в Офісі президента, Верховної Ради та уряді досить людей, які розуміють його важливість і всі катастрофічні наслідки можливого дефолту.

Гончарук також нагадав, що Міжнародні інститути, МВФ і Світовий банк, західні партнери ЄС і США готові допомогти Україні пережити цю ситуацію. "МВФ потенційно готовий виділити Україні не $5,5 млрд, а значно більше, оскільки є розуміння, що всі ми в одному човні. Але для допомоги потрібно, щоб і Україна діяла адекватно: грала чесно виконувала зобов’язання, відповідала за свої слова", — зазначив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL , заступник виконавчого директора від України в МВФ Владислав Рашкован раніше писав, що оголошення дефолту тягне за собою безліч ризиків і небезпек для України, проте є політики, які не дивлячись на це пропонують не платити за зовнішніми боргами.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Світова фінансова криза" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/goncharuk-rozpoviv-yak-uniknuti-defoltu-v-ukraini.htm”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Коментировать Tags: В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Поселок из модульных домов для вынужденных переселенцев из зоны проведения антитеррористической операции будет построен в Харькове до середины декабря

Подробнее...

17

Сен 2014

Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

Коментировать Tags: Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

У Тернопільську обласну державну адміністрацію надійшло звернення від Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації про налагодження міжрегіональних зв’язків а також двостороннього обміну інформацією щодо проведення туристичних заходів у Тернопільській та Харківській областях.

Подробнее...

11

Сен 2014

На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

Коментировать Tags: На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

На украинско-российской границе, в районе села Плетеневка Харьковской области, начали строить оборонительные сооружения на случай военной агрессии.

Подробнее...

08

Сен 2014

Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Коментировать Tags: Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Харьковские ученые Сергей Литвиненко, Евгений Баранник, Анатолий Марусенко, Виктор Пупченко и Анна Линская удостоились государственной награды за разработку передовых методов лечения онкозаболеваний. 

Подробнее...

06

Сен 2014

Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Коментировать Tags: Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Немецкая компания GIZ может помочь с выделением средств на ремонт помещений территориального центра социального обслуживания Московского района, где проживают переселенцы

Подробнее...

06

Сен 2014

В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Коментировать Tags: В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Прокуратура города Харькова совместно с УСБУ в Харьковской области разоблачили на вымогательстве и получении неправомерной выгоды начальника одного из отделов ГУ Госземагентства в области и директора частного предприятия.

Подробнее...