Авансовий внесок з податку на прибуток – сплатимо вчасно

09

Июль 2014

Авансовий внесок з податку на прибуток – сплатимо вчасно

; Коментировать

Авансовий внесок з податку на прибуток – сплатимо вчасно 

Згідно з внесеними змінами до пункту 57.1 статті 57 Податкового Кодексу України платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації, повідомляє ДПС у Херсонській області.

 
 
У січні – лютому 2013 року авансовий внесок з податку на прибуток сплачуватиметься у розмірі 1/9 податку, нарахованого у податкової звітності за 9 місяців 2012 року підприємствами, у яких сума отриманого доходу за 9 місяців перевищує 10 млн.гривень.
Авансовий внесок з податку на прибуток у січні та лютому 2013 року вважається узгодженим та сплачується протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Враховуюче те, що 20 січня 2013 року – неділя, авансові внески сплачуються не пізніше 18 січня та 20 лютого 2013 року.
 
http://www.postfactum.ks.ua/2013/01/06/%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%BA-%D0%B7-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BA%D1%83.html
Опубликовано в Консультации

Оставить комментарий

22

Сен 2014

В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Коментировать Tags: В Харькове обещают заселить переселенцев из Донбасса в модульные дома в декабре

Поселок из модульных домов для вынужденных переселенцев из зоны проведения антитеррористической операции будет построен в Харькове до середины декабря

Подробнее...

17

Сен 2014

Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

Коментировать Tags: Тернопіль та Харків знайшли точку дотику?

У Тернопільську обласну державну адміністрацію надійшло звернення від Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації про налагодження міжрегіональних зв’язків а також двостороннього обміну інформацією щодо проведення туристичних заходів у Тернопільській та Харківській областях.

Подробнее...

11

Сен 2014

На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

Коментировать Tags: На границе Харьковской области начали строить оборонительные сооружения

На украинско-российской границе, в районе села Плетеневка Харьковской области, начали строить оборонительные сооружения на случай военной агрессии.

Подробнее...

08

Сен 2014

Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Коментировать Tags: Харьковские медики нашли новый способ борьбы с раком

Харьковские ученые Сергей Литвиненко, Евгений Баранник, Анатолий Марусенко, Виктор Пупченко и Анна Линская удостоились государственной награды за разработку передовых методов лечения онкозаболеваний. 

Подробнее...

06

Сен 2014

Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Коментировать Tags: Немцы обещают помочь с ремонтом центра для переселенцев в Харькове

Немецкая компания GIZ может помочь с выделением средств на ремонт помещений территориального центра социального обслуживания Московского района, где проживают переселенцы

Подробнее...

06

Сен 2014

В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Коментировать Tags: В харьковском Госкомземе снова попались на взятке

Прокуратура города Харькова совместно с УСБУ в Харьковской области разоблачили на вымогательстве и получении неправомерной выгоды начальника одного из отделов ГУ Госземагентства в области и директора частного предприятия.

Подробнее...